ВІЗИТКА ЗАКЛАДУ

 Ми - дошкільний навчальний заклад № 24 "Калинка".

Історія закладу розпочалася 1956 року, а з 1988 року заклад функціонує в теперішній будівлі.
 Дошкільний навчальний заклад працює щодня, крім суботи та неділі. Чергова група працює з 7.00 до 19.00, всі інші групи з 7.30 до 18.00. 
Напрямок роботи, за яким працює заклад - морально-етичне виховання. 
Науково-методична проблема закладу: «Підвищення рівня морально-етичного виховання особистості дошкільника та професійної компетентності педагога шляхом впровадження гуманної педагогіки у світлі сучасних тенденцій дошкільної освіти».
Дошкільний навчальний заклад №24 "Калинка" працює з дітьми та їх батьками щодо відродження українських народних традицій. Відтворення українських обрядових свят сприяють розвитку духовного потенціалу дітей та дорослих, позитивно впливає на моральне виховання.
Гордістю закладу є творчі колективи: «Домісолька» (дитячий) та «Калинка» (працівники закладу). Музично-літературні композиції цих колективів знають та люблять у нашому місті та за його межами.
На даний час мережа закладу становить 7 груп, які відвідують 120 дітей. В закладі функціонують 2 групи ясельного віку та 5 груп дошкільного віку, з яких одна – логопедична, три - інклюзивні. 
У дошкільному закладі функціонують музична та спортивна зали, медичний блок, кабінет психолога, інклюзивно-ресурсна кімната.
Освітньо-виховна робота з дошкільниками проводиться за програмою розвитку дитини дошкільного віку "Українське дошкілля".
Для задоволення освітніх запитів дітей у  закладі функціонують такі гуртки:
- "Наша мова калинова" - керівник Багач Д.Б.,
- "Домісолька" - керівник Піскун С.В.,
- "Цікаві шашки" - керівник Брикун В.В.,
- "Easy Eanglish" - керівник Задорожна В.В.,
- "Християнська етика" - керівник Овчаренко Г.В.,
- "Дослідницька діяльність" - керівник Полукеєва Ю.М.
Колектив закладу дошкільної освіти налічує 43 особи, з них 22 педагоги, 1 медичний працівник. В закладі працюють вчитель-логопед, практичний психолог, музичний керівник, інструктор з фізкультури та медична сестра.